Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2018, 01:15   #172
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Cytat:
Adr napisz mi wprost, że tempo gry to jest max 1 odpis MG na tydzień, wtedy przyjemniej nie będę codziennie bez sensu sprawdzać doca i marudzić bez sensu bo będę wiedziała na czym stoję.
Ja nie wiem... Czekanie tydzien na 1-2 odpis GM w dialogu, to nie to samo co limit post na tydzien. W tym się nie odnajdę. Mam tak (nic na to nie poradzę), że przy zbyt długiej utracie kontaktu z sesją tracę z nią więź. Przepraszam.

Pisać uwielbiam. Jara mnie tworzenie (ten typ tak ma). Stąd mi starczą wytyczne dokładne od GM i mogę rozpisywać wsio sam z frajdą. Tak jak zwykłe fluff rozmowy z Jenny, czy sam rozmowę z Mią umieszczając tam info wyrwane przez nią od ojca. Czy w paru słowach dałeś info ile (nic) osiagnie Lovell w rezydencji Blackwoodów - to samo. Sam rozpiszę.
W paru zdaniach dasz info ile z wizyty w firmie Blackwooda? Patrz wyżej.

Kiedyś jak grałem u corax i jechała na urlop, to zostawiła mi tabelkę z wzajemnymi (dosyć szczegółowymi) relacjami bodaj 8 NPC, to też z przyjemnością machnąłem posta ([CP, 18+] Lucifer's Trip).

Mogę grać i tak. I też przyjemność z tego mieć będę.
Tylko określ się Adr jak to dalej widzisz... bo mocno zawstydzony faktem iż miałem ruszyć gdoc w pon, wchodzę dopiero dziś i widzę, że z Wisienki przez tydzień zrobiliście bardzo krótką rozmowę telefoniczną.
I nie wiem co będzie z tym dalej...
Autobus do Lwowa (wracam w poniedziałek), mam wieczorem. Mógłbym zaraz przysiąść i machnąć rozmowę z Mią, oraz wizytę w rezydencji na 2-3 strony. Ale tego nie zrobię, idę obrabiać posta w innej sesji (gdzie się z wrzutem nie spieszy jak GM mówił), bo nie wiem co z tą. Poczekam do poniedziałku.

Nie traktuj tego jako przytyk, bo w pełni rozumiem brak czasu. Praca, lajf i hej! Są w końcu wakacje
Wysoko sobie cenię zarówno Twoją grę jak i prowadzenie. Bardzo bym nie chciał aby ta sesja padła
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline