Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2018, 19:19   #9
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Kiedyś grałem, mechanicznie trochę ogarniam, uniwersum już nie, bo używiśmy tego ze znajomymi do grania w prlowskie postapo, więc nie pasuje
- Ciekawa konwersja


Cytat:
Myślałem nad jakimś kurierem ze znajomościami, trochę cwaniaczkiem
- Może być. Kurier jest taka Profesja a co do wygadania to raczej kwestia ustawienia Współczynników i Umiejętności, może jeszcze Sztuczek do tego. No ale głównie odgrywanie już w sesji A do odgrywania właściwie można z mechy być kimkolwiek do tego gadania i cwaniakowania zwłaszcza pod kątem Pochodzenia i Profesji.



Cytat:
Neuroshima. Bardzo fajny świat, bardzo zła mechanika. Do dzisiaj pamiętam, jak przyjemnie czytało mi się podręcznik o Miami, chociaż nie zawierał w sobie prawie w ogóle mechaniki (a może całkowicie?).

Zawsze uważałem, że sam podręcznik podstawowy jest warty przeczytania, nawet, jeśli nie ma zamiaru się grać. Fajnie napisana lekturka z klimatem.

Polecam spróbować gry każdemu niezdecydowanemu. Nie powinniście się zawieść na realiach, a do pomocy z mechaniką macie aż dwóch MG.
- Nom. Fabularnie ciekawa książka ten podręcznik podstawowy



---

- Jakby co to kiedyś rozpisałem co nieco o podstawach neuro. Tutaj daję linka do części o tworzeniu postaci: http://lastinn.info/systemy-postapok...e-postaci.html (Neuro dla zielonych - Cz.2 (Tworzenie postaci))
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline