Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2018, 16:43   #91
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Takie pytanko - ten kraniec liny chojraka to jest gdzieś w pobliżu nas? Pytam, bo miałbym pomysł aby okręcić ten kraniec wokół szyi tego grubasa i go wkopać do tej dziury?
Jest przewleczony przez zacięty wielokrążek (widoczny na linkowanej wcześniej mapie) i gdzieś przywiązany.

e. Od następnej rundy przechodzimy na podręcznikowe zasady walki, dla niektórych będzie to pierwszy raz. W związku z "combat mode" poproszę, żebyście nie pisali dalej w wątku sesji tylko dawali krótkie deklaracje w komentarzach (klasyczne "to ja go tnę" wystarczy ). Wasze działania będę rozstrzygać w Dokumencie, który będziecie mogli wyświetlać (ale nie edytować czy komentować, tak dla porządku i przejrzystości). Tutaj link jak to będzie mniej więcej wyglądać, do jednej z walk we Wiecznych Wojownikach. Ach, wspomnienia...

Mój odpis będzie dzisiaj albo najpóźniej jutro z rana.

Po odpisie: Stan drużyny jest taki, że Shandri jest unconscious (do dobudzenia za action), Alia leży więc prone, Anur w sumie też bo skulony, Hassan trzyma tego nieszczęśnika nad portalem i nie wie co z nim począć (trochę odszedłem od Waszego opisu dla dramatycznej decyzji ), Rad'ghanuz i Leshana są ok.
HP macie i mieliście cały czas na full. Second winda nie używałem.
Pijaczek na linie niestety już nie do odratowania.[*]
Bijatyka jeszcze trwa (i będzie przeszkadzać), ale jest już tylko jedno niewielkie skupisko, które się nawet trollem nie przejmuje.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 04-10-2018 o 19:59.
Lord Cluttermonkey jest offline