Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2018, 21:42   #107
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Że też mnie kusiło żeby tu jeszcze zajrzeć...

Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Zapewne mylą mi się edycję. Zapewne było to w przewodniku po tym mieście w edycji.3.5.
Szlachcic bez miecza to dopiero było by kuriozum. Skórzania zaś jest zawsze alternatywą dla szlachcica.
I tak w końcu przecież będzie się przemieniać w zwierzątka. �-����
Skórzane ubranie nie jest równoznaczne ze skórzaną zbroją.
Szlachcic bez broni w Waterdeep to nie kuriozum, bo broń mogą nosić wszyscy, więc o statusie szlachcica świadczy jego eskorta. Szlachcic bez ochrony to kuriozum. Dlaczego Shandri jej nie ma, jest to up to you do wyjaśnienia albo nadrobienia. W końcu friend of the people, więc jakieś wyjaśnienie da się zbudować.
TL;DR W komentarzach można Mary Sue'ować dowoli, ale w sesji będzie tak jak będzie. You've been warned.

Cytat:
Napisał Fiath Zobacz post
Pytanie: czy ja mam wiedzieć, jakie przeciwnik ma statystyki?

Nie wiem czy powinienem googlować trolla i szukać co to te żądlaki po angielsku, czy to byłoby oszukiwanie.
Możesz wykuć cały bestiariusz na pamięć. Przecież wiesz, że wampira da się zabić kołkiem mimo że nigdy żadnego nie spotkałeś, a żeby wyjść z labiryntu minotaura potrzebujesz nitki.. Żadne moje wyzwanie nie będzie polegać na znajomości lub nieznajomości bestiariusza i rzutach na monster knowledge.
I tak, wiecie, że trolla trzeba dobić ogniem lub kwasem, wiedza wyniesiona z faeruńskiej popkultury.

Jutro elfka i żądlaki.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 04-10-2018 o 21:46.
Lord Cluttermonkey jest offline