Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2018, 08:18   #126
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
mam taką głupią sugestię bo o ile rozumiem decyzje na temat backgroundu postaci ni będą miały chwilowo wpływu na akcję, może dograjcie to na spokojnie w docu z kp. Rozumiem, że termin był do 6-ego, ale skoro już ruszyliśmy z akcją, może niech będzie głównie to w komentach, bo przyznaję, że zaczynam się lekko gubić. To tylko taka sugestia od zakręconej elfki
To znaczy ja w ogóle najchętniej bym nie poruszał tego tematu już więcej. Jeśli coś nie wynika z background feature to tego nie ma. Proste. Mam bekę z ludzi, którzy myślą, że jak wezmą szlachcica to dostaną na 1 poziomie zamek.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline