Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2018, 21:01   #20
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Niemal dowolne settingowo, ale trzymające się zasad D&D 5, przy czym kiedyś mogę się odwdzięczyć za prowadzenie jako rotacyjny MP. Im dłuższa sesja tym lepiej.

Poza tym sandbox oparty na starszej edycji D&D lub pochodnej (OD&D, B/X, Labyrinth Lord, ACKS, Dungeon Crawl Classics, itd.) W tym wypadku też mogę się kiedyś odwdzięczyć. Im dłuższa sesja tym lepiej.

Z innej beczki zagrałbym chętnie w Shadowruna (zatrzymałem się na czwartej edycji), jednak sesja musiałaby być na tyle długa, by zrekompensować ileś godzin czasu poświęconych na tworzenie postaci. Najchętniej stylem coś w klimacie ostatnich trzech cRPGów.

Wypróbowałbym też jako gracz WFRP 4.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 04-11-2018 o 21:10.
Lord Cluttermonkey jest offline