Wątek: Critical Role
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2018, 19:54   #5
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Dice, camera trochę oglądałem , niezłe, tylko długie te odcinki, i zarzuciłem z powodu braku czasu.
Mam tak samo. Trzeba mieć naprawdę dużo wolnego czasu, żeby zamiast grać w RPG oglądać jak robi to ktoś inny.
Ale jak ktoś chce się nauczyć lepiej mistrzować, to fajnie jest sobie od czasu do czasu podejrzeć, jak taki Chris Perkins czy Matthew Mercer prowadzą narrację, reagują na działania graczy, itp. Lepszej szkoły, poza praktyką, nie ma.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 07-11-2018 o 19:57.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem