Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2018, 21:22   #473
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hungmung Zobacz post
Przesunięte. Nie bardzo orientuję się jak wysoko jest to piętro. Zakładam, że 15 ft. wystarczy, żeby dolecieć na górę. Gdyby coś mi jeszcze ruchu zostało to przesunę pochodnię bardziej w prawo.
Tak przesunąłeś swój żeton, że nie jesteś teraz za żadną osłoną. Na pewno zostajesz w tym miejscu? Z grą w statki nie żartowałem, to może być naprawdę specyficzna walka kiedy wrogowie się ciągle hide'ują i strzelają z łuków, a Wy w walce na dystans poza Leshaną czy Jandarem to jakoś nie błyszczycie. Dlatego tak Wam zawracam gitarę o mapkę i ustawienie zamiast dać się wyżyć.

Z drugiej strony śmiesznie, że kiedy rzucę na inicjatywę, Wasze wygadane postacie z +7 do Perswazji nagle zmieniają się w spiętych milczków. Ech...
(Oczywiście po mojej uwadze wszelkie próby social interaction są z disadvantage, bo Wasze postacie są przesadnie zdenerwowane i nagrzane na walkę.)
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 16-11-2018 o 21:33.
Lord Cluttermonkey jest offline