Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2018, 22:44   #508
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Amon Zobacz post
Alia rzuca grease pod jedno hpowca i jego kolegę
Clear path to the target nie ma.

Cytat:
To target something, you must have a clear path to it, so it can't be behind total cover. If you place an area of effect at a point that you can't see and an obstruction, such as a wall, is between you and that point, the point of origin comes into being on the near side of that obstruction.
Cytat:
Napisał Fiath Zobacz post
Proponuję wyprowadzić Raenara za nami przez drzwi i sobie pójść, a po Githa wróci straż miejska.


Zaczniemy od dialogu, Anur powie:

- AAAAA To stąd znam twój głos! - krzyknął Anur. - Gildię broniłem nie orczycę baranie! Kto normalny prowadzi rozbój w zaludnionej karczmie?! To nie jest wieś! Może wyjdź na miasto i zacznij krzyczeć, że jesteś zbirem i chcesz do pierdla?! - zrugał go Gnom swoją prywatną logiką - Mam tatuaż gildii na prawie całą moją gnomią klatę jak chcesz dowodów! Uspokoiłbyś lepiej pantalony i pomógł mi szukać Neverembera! - zaproponował, licząc, że skoro to zlecenie jest dawane byle komu, to i ork mógł coś o nim słyszeć...albo właśnie się tym zajmować.

e. Biorąc pod uwagę że w sumie warto byłoby trzymać tą pozycję przynajmniej przez chwilę dłużej, Vicious mockery w tego typa za skrzyniami pod piętrem, albo tego dalej nad nim za skrzynią, któregokolwiek mogę chociaż trochę zobaczyć, byle inny target od Alii.
Robi się grubo.

e. To albo gadka albo vicious mockery. Raczej to pierwsze, bo tamci siedzą za total cover.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 17-11-2018 o 22:50.
Lord Cluttermonkey jest offline