Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2018, 07:32   #612
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Icarius Zobacz post
Tak się trochę czuję. Reszta drużyny prócz Anura może uaktywnia się głównie na walkach. Co poradzisz... ja nic nie poradzę.
Ja tak samo nic nie poradzę. Tylko sygnalizuję problem, który w sumie mi nie przeszkadza (mogę prowadzić równie dobrze 2-3 BG i 4-3 "poplecznikom" jak 6 BG), ale który pewnie skończy się przetasowaniem składu graczy, bo tak się zwykle dzieje, prędzej czy później. Założenie kampanii było znane od początku, więc reklamacji nie przyjmuję.

Miałem nadzieję, że chociaż karczma jakoś ich uaktywni, ale widać dysponowanie własną, "rozbudowywalną" karczmą to tak powszechna rzecz w sesjach, że już na nikim nie robi wrażenia.

Odpiszę wieczorem lub jutro. W następnym tygodniu powinienem mieć ciut więcej czasu.

PS Mógłbyś w wątku sesji dodać jakiś nagłówek do swojego odpisu, żeby oddzielić część wyłączną dla Jandara i Anura od poprzedniej sceny.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 14-12-2018 o 07:36.
Lord Cluttermonkey jest offline