Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2018, 21:40   #928
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gob1in Zobacz post
A zmiana profesji - w sumie, to też ciekawy koncept
W sumie przy saperach "zabójcy" sprawiają wrażenie spokojnych i rozsądnych (vide wyburzenie kwartału Meissen by Detlef)

Co do nieznania krasnoludzkiego przez Gustawa to jak najbardziej racja. Ja optymistycznie założyłem, że zareagował na namawianie się krasnoludów podejrzewając je o niecne zamiary. Dlatego pewnie dostanie paranoję jako chorobę niedługo, bo PO już kilka ma. A babka, która mogłaby wyleczyć albo choć trochę pomóc nie żyje.

Co do lojalności i honoru:
Podpisał, że całkowicie dobrowolnie i na ochotnika zgłosił się do Armii Wissenlandu (a w sumie to Armii Jaśnie Wielmożnej Elektorki...). O tu jest dowód: http://lastinn.info/703199-post18.html ([Warhammer IIed.] Ostatni. Nóż w plecach. Prolog)

A poważnie, to protestować mógł wtedy, teraz, po tygodniach służby, po braniu żołdu... już trochę za późno na twierdzenie, że cywil i że słowo nieważne, bo pod przymusem. A krasnoludzcy żołnierze zdarzają się często, połowa armii Imperium trzyma się na khazadzkich sierżantach.

P.S. Nie mogę się doczekać, aż traficie do Karak Hirn. Sporo się wyjaśni. Bo pamiętacie, że i tam macie trafić wg rozkazów? Może nawet jeszcze nie wiedzą, że Gustaw został obłożony infamią przez Barrudina...

e: jak dla mnie wcale nie musicie się połączyć. Możecie grać osobno. Daję tylko podpowiedź jak taka sytuacja będzie odebrana przez innych, bo Wasze postacie to wiedzą bo nieraz widziały. I zauważam, że żartobliwe rozwiązanie ("taktyczna zmyłka") wymyślone przez Stalowego zadziała, jeśli obie strony będą się tego trzymać. Bo też wiecie, że nikt obcy nie wie jak było.

A ja na przyszłość popracuję nad lepszą motywacją dla postaci niż "macie to zrobić, albo was powieszą"
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 19-12-2018 o 21:45.
hen_cerbin jest offline