Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2018, 12:55   #93
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Fajnie, że jest opcja kupowania za Status level zamiast liczenia groszy. Obciążenie uproszczone. Bronie bardziej zróżnicowane niż w drugiej edycji.

Bestiariusz mi się podoba. Wróciły fimiry i dżabersmoki. Chociaż na pierwszy rzut oka "zwykłe" smoki wyglądają na łatwe do zabicia? Muszę się mocniej wczytać w zasady by to ocenić.

Szata graficzna po przekartkowaniu podręcznika mi się zaczęła podobać. Możliwe, że najlepsza w historii WFRP, choć to kwestia gustu. Aż chce się prowadzić, ale poczekam, aż materiału będzie przynajmniej tyle co do WFRP 2 (pobożne życzenie).

Cytat:
Napisał Kal_Torak Zobacz post
Aczkolwiek najbardziej smuci, że podręcznik główny będzie się ograniczał do Reiklandu.
Może w serwowaniu mniejszych kawałków świata, ale dokładniej opisanych niż jeden akapit w podręczniku głównym jest jakiś sens. Opisu Reiklandu nie czytałem jeszcze, ale na pierwszy rzut oka (szczególnie obrazki ) wyglądał na dosyć dokładny i sensowny.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 23-12-2018 o 12:03.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem