Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2019, 15:19   #877
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Albo jakimś innym BNem, żebyśmy od razu przeszli do konkretów i coś zdziałali. Na przykład Mirtem.

e. Odpisałem wszystkim.

W kartach postaci wydaje mi się, że mało kto podał:
a) friendly face (jeśli chcecie, to nie obowiązek),
b) patron deity,
c) alignment (niby nie obowiązek, ale dla mnie będzie to jakieś ułatwienie).

Dodatkowo wybierzcie ramkę dla avatara, gdzieś podawałem linki do wszystkich.

W swoich pierwszych odpisach w wątku sesji możecie dorzucić taki disclaimer jak Fiath:

Cytat:
//Na początku gry grałem jako gnomi bard Anur Andun. Przez pewien fragment historii widoczna będzie jego perspektywa.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 13-01-2019 o 15:22.
Lord Cluttermonkey jest offline