Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2019, 17:16   #879
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Sprawdziłem kartę Andraste. Jest ok. Poprawiłem tylko cechy na korzystniejszy rozkład (większy STR).

W przyszłości możecie pisać krótsze backstories albo w ogóle nie pisać. Tak jak Amon zaczynać od klasycznego "Zapytany/a o swoją przeszłość" i jakieś maks. 250 słów jeśli w ogóle. Usunę ten wymóg z punktów o tworzeniu postaci, bo podręcznikowy background i traitsy + odgrywanie w trakcie sesji mi w zupełności wystarcza. Wszelkie niedomówienia podczas gry można rozstrzygnąć kilkoma rzutami na tabelki This is your life z XGtE.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 13-01-2019 o 17:33.
Lord Cluttermonkey jest offline