Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2019, 21:42   #331
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
- Dobrze - Walkiria zgodziła się z pomysłem rozdzielenia się na dwie grupy. Spojrzała na orka. - Balkazar i Grzmot, poprowadźcie nowych na króla goblinów i przejmij władzę nad tym klanem - powiedziała i poklepała Balkazara po ramieniu, lecząc przy okazji dotykiem. Wierzyła, że wyznaczeni przez nią, zadbają by reszta nowych wyszła z tego z życiem. - Nedia wesprze was na tyle na ile da radę

- Esmond ma racje, my musimy iść od razu do Lamashtu, ja szczególnie - dodała rozglądając się po towarzyszach. To zadanie w jej opinii było znacznie bardziej ryzykowne więc potrzebowała przede wszystkim sprawdzonych kompanów. - Więc do piwnic idziemy ja, Axim, Esmond, Vylona, Pluszek oraz Learune. Szybko opatrzcie rany i ruszamy, nie ma czasu do stracenia - rozkazała Sybill.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline