Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2019, 19:09   #422
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Col Frost Zobacz post
Myślałem o pewnym zabiegu, nie wiem tylko czy wszyscy się ze mną zgodzą i czy aby nie będzie to przerost formy nad treścią (bo może faktycznie krótkie notki biograficzne w komentarzach w zupełności wystarczą). Tak czy siak co powiecie na retrospekcje na zasadzie krótkich, indywidualnych pogadanek z dowódcą (czyli w tym przypadku z postacią Aiko) w okresie formowania się naszej drużyny? Nie wiem czy w Agencji dowódcy mają jakiś wpływ na to kogo im przydzielają, ale pewnie chcieliby przed pierwszą akcją poznać swoich podkomendnych. Możemy nasze postacie przedstawić właśnie w ten sposób (podwładni mogliby zadać dowódcy kilka pytań ze swojej strony, dzięki czemu ją również się przedstawi). Jak myślicie?
Według mnie brzmi fajnie ile mamy na pierwszą kolejkę?
 
Aiko jest offline