Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2019, 21:32   #424
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Col Frost Zobacz post
Takie pytanko, w zasadzie bardziej do innych graczy niż MG: Jak daleko mogę się według Was posunąć w zachowaniu mojej postaci? Chciałbym żeby miał (w pewnym stopniu) szowinistyczne poglądy, żeby był po części tradycjonalistą, żeby lekceważył młodszych od siebie itp (wszystko od czasu do czasu, nie ciągle). Nie chciałbym jednak męczyć Was obecnością w drużynie narzekającego na innych typa, dlatego jeśli taka postać Wam się nie widzi, mogę zrezygnować z tego zamysłu. Jak to widzicie?
Dla mnie nie ma żadnego problemu. Zawsze stawiam odgrywanie postaci ponad całą resztę, więc jeśli tylko będzie ci się dobrze tak grało - tym bardziej nie widzę przeszkód.

Evelyn Leigh ma 20 lat, więc chcąc nie chcąc jest najmłodsza nie tylko stażem, ale i wiekiem - co pewnie ma duży wpływ na to, że może być traktowana przez innych protekcjonalnie.
Urodziła się i wychowała w Bristolu, w wieku 15 lat przeniosła się do Francji, skąd wróciła po czterech latach i zamieszkała w Londynie. Rodzice dalej mieszkają w Bristolu - ojciec jest byłym medykiem służącym podczas Wielkiej Wojny, obecnie pracuje w szpitalu razem z matką, która jest pielęgniarką.
Evelyn wstąpiła do Agencji całkiem niedawno, jest świeżynką. Jeszcze w 1939 pracowała we własnym warsztacie krawieckim otwartym w Londynie, za kulisami którego prowadziła seanse spirytystyczne - nigdy jednak nie żerowała na ludzkiej naiwności, próbowała w ten sposób pomóc tym, którzy nie mogli pogodzić się z odejściem bliskich.
Jest dociekła i uparta, ale jednocześnie to osoba, którą można określić najprościej "do rany przyłóż". Ma altruistyczne zapędy, wierzy w zbawienie świata od zła i przez ogólne pozory bezbronnej, sympatycznej dziewczyny łatwo zdobywa zaufanie innych. Pełna empatii i cierpliwości.
 
Pan Elf jest offline