Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2019, 11:37   #966
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Nie uwierzycie, ale odpisałem!

e. Dopisałem jeszcze dwa zdania. Już mam kolejną scenę rozpisaną, więc możemy nawet trochę przyspieszyć.

Powtarzam, że:

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
e3. Urth powinien mieć 6 skill proficiencies, nie 5.
e2. Uzupełniłem ekwipunek Andraste w ściągawce z założeniem, że to co zostało z kuzyna waży jakieś 10 funtów. Bez tego też byłabyś obciążona. Postacie przez TPK zmieniliśmy, to obecne nie mają już gwarantowanych "masterworkowych" backpacków.
Iwce i Hermanowi ekwipunek też przerzuciłem do arkusza.
Jak Wam idą odpisy?
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 17-02-2019 o 12:57.
Lord Cluttermonkey jest offline