Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2019, 13:16   #8
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asderuki Zobacz post
A z innych pytań mam czy którakolwiek z waszych postaci ma medicine? Albo umie leczyć?
Będę mieć healing word w kombosie z twinned spell. Na sytuacje naprawdę kryzysowe in-combat powinno wystarczyć. Zmieniłem z bardziej ofensywnego zaklęcia, bo widzę, że nie mamy kapłana, druida czy barda.

Czy mamy czasem dwóch łotrzyków? Kusi mnie wzięcie invisibility i twinnowanie go.

Cytat:
Napisał Asderuki Zobacz post
A tak z innej strony mam wrażenie, że mogą być ciekawe relacje w drużynie - półdrow i elf obok siebie
W hat of disguise udaję elfa, backgroundowo fałszywa tożsamość jakiegoś aktorzyny z Waterdeep. Nie wiem czy powinienem się tym dzielić, bo nie wiem na ile postacie się znają. Ten elf Koime to leśny, wysoki czy jaki?

Tyle w kwestii takich mechanicznych fajerwerków póki co.

Zormar, zaktualizowałem listę zaklęć. Już jest ostateczna.

Link do avatarka.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 18-02-2019 o 13:30.
Lord Cluttermonkey jest offline