Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2019, 11:33   #56
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
A tak na przyszłość. Jak piszesz termin np. 24.02, to z 24.02 włącznie?

Cytat:
Napisał Asderuki Zobacz post
Wybaczcie, że tyle mi zajęło ale żonglowanie pytaniami i podpowiedziami pomiędzy graczami zeszło za długo. Plus do tego wszystkiego jeszcze chcę dodatkowo zrobić postacią nabożeństwo na koniec dnia.

To może od razu tutaj zapytam was czy wasze postacie będą chętne w nim uczestniczyć. Już wiem, że nasza przewodnicza z chęcią weźmie w tym udział. Jeśli nie będzie wśród waszych postaci nikogo chętnego to wspomnę o tym tylko
Też mogę.

Ja bym chciał coś CHA (Performance) ugrać podczas postoju jeśli rzut będzie potrzebny.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 23-02-2019 o 11:51.
Lord Cluttermonkey jest offline