Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2019, 09:50   #10
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał archiwumX Zobacz post
Uroczyściu przyrzekam, że z pytaniami powstrzymam się do momentu, gdy I grupa ucieknie z lochu.
Ok. Zaraz dodam.

Tak jak gdzieś pisałem (lub nie) - na pierwszy poziom możesz awansować tylko jedną postać, dwa statblocki możesz zostawić sobie na zapas w razie śmierci tej pierwszej, a z dwóch pozostałych zrobić mi NPCs zerowego lub pierwszego poziomu, jeśli masz czas i chęci.

Statblocki, które wylosowałeś, mają różną ilość gp do dyspozycji. Wg kolejności z sondy: 120 gp, 100 gp, 80 gp, 100 gp, 110 gp.

Proficiency wg rozdziału IV - w kwestii ogólnej biegłości nie musisz trzymać się zawodu, który wylosowałem zero-poziomowcowi. Po ukończeniu prologu już nie będę ich nikomu losować.

W kwestii tła fabularnego: Najlepiej coś nie za długiego, ani nie za krótkiego. Może jak na maturze 250 słów. Im lepiej dopracowana postać, tym łatwiej będzie sandboxować, więc korzyść jest obopólna. Nie piszmy na odwal się, bo jak mi się nie spodoba to postać zwyczajnie nie wejdzie do gry. Avatarek postaci nie musi być już "wiejski".
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 22-04-2019 o 09:57.
Lord Cluttermonkey jest offline