Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2019, 12:07   #34
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Ok. Raczej wszyscy sobie przerwę zrobimy.

29.04. Odpisałem Icariusowi. Szczurek do typowych przedstawicieli swego gatunku chyba nie należy. Chwilowo przejąłem kontrolę nad Muciusem. Nie wiecie, jak daleko może się posunąć.

Mała uwaga dot. przedmiotów. Jeśli któraś z postaci ma w ekwipunku wylosowaną skrzynię, to musi ją nieść w obu rękach (Vatia, Porcius). To dosyć spore i okute żelazem skrzynie, mogą pomieścić np. 20 mieczy.

I tak jak pisałem na Google Doc:

Cytat:
Poza odpisem przydadzą mi się informacje:
a) która postać chce mapować, (Vatia)
b) kto chce co ze zdobytego na koboldach ekwipunku,
c) w jakim szyku zamierzacie iść (uniwersalnym będzie szyk w parach, ale możecie też przyjąć inny),
d) kto zamierza pomóc Marcusowi (sam idzie na ½ movement i nie może za wiele zdziałać) i co robicie z Mendicusem (nieprzytomny i nie do wybudzenia aż nie otrzyma pomocy, więc dwie osoby będą musiały go ponieść).
29.04 Taka drobna rzecz: Jakiś tag nam się rozjechał w tekście na forum. Byłbym wdzięczny za poprawienie.

Cytat:
[color="DimGray"]Drusilla odbiła się głową od kraty i zobaczywszy wszystkie gwiazdy padła na kamienną posadzkę. Rechoczące z niej koboldy wkrótce zakończyły karkołomne dla nich liczenie. Wartownicy przestali zwracać na was uwagę, rozpoczynając niemiłosierną paplaninę jaszczurzymi jęzorami.
- Próbują ustalić - szepnęła Dairinn łamiącym się głosem - którego z nas jako pierwszego złożą w ofierze! Wspominają o niejakim Idimmu. To imię nic mi nie mówi, niestety…
- Brzmi jak starożytny zaharański - dodał Vestus. - To może być imię… demona![/ quote]
Powinien być [/ color] a zamknąłem przez przypadek jako [/ quote].
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 29-04-2019 o 16:42.
Lord Cluttermonkey jest offline