Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2019, 19:13   #68
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
21.05. Odpisałem drużynie 1A (wprowadzam taką oficjalną numerację ). Niestety macie kłopoty.

Spróbuję jeszcze ogarnąć drużynę 1B, ale nie ręczę, że mi się uda.

22.05. Witam w komentarzach drugą drużynę, czyli Wisienki, Lorda Melkora, Płomiennołuskiego i Weckera Ylsa. Aż ciekaw jestem tej drużynki, bo mamy awanturnicę, wojownika, złodzieja i zabójcę. Zero magii, tylko stal, cięty język i... osły.


Tak jak pisałem, zanim zaczniemy grać w Google Doc, pierwszą kolejkę rozegramy bezpośrednio w wątku sesji. Przedstawcie na spokojnie swoje postacie (wygląd, zachowanie, jakieś przemyślenia, ew. retrospekcja lub jakaś scenka, może napisana wspólnie) i zareagujcie jakoś na krasnoludów. Nie ustalam żadnego sztywnego dedlajnu, jak to klimacenie zajmie Wam nawet tydzień czy więcej to jestem z tym ok.

W międzyczasie z mojej strony mogą pojawić się jakieś drobne uwagi do KP.

Wracając do biznesu, odpisałem drużynie 1A i 1B.

PS W przyszłości proponuję obu drużynom oddzielanie akapitów dodatkową spacją tak jak w moim odpisie. Będzie to wyglądało czytelniej. Wprowadzę zmiany do swoich wcześniejszych postów, ale od Was już tego nie wymagam. Chyba że bardzo chcecie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 22-05-2019 o 19:57.
Lord Cluttermonkey jest offline