Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2019, 20:01   #79
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
24.05. Ok. W międzyczasie odpisałem Pojmanym Wieśniakom 1B.
W kwestii Pojmanych Wieśniaków 1A jeszcze czekam na okejkę Muciusa.

25.05. Odpowiedziałem Pojmanym Wieśniakom 1B.
Pojmani Wieśniacy 1A niech zadeklarują, gdzie idą.

Drużyna bez fajnej nazwy nr 2, możecie na KP pozaznaczać, które z przedmiotów znajdują się na osiołkach. Dorzuciłem Wam heksmapę na Dokumencie. Zachęcam oczywiście do dalszej eksploracji.

25.05. 14:35 Drużynie bez fajnej nazwy nr 2 odpisałem już w Dokumencie i tam będziemy kontynuować grę.

PS Takie reklamy samochodów to ja rozumiem. Muszę gdzieś dodać Renault Outsidera jako skarb do zdobycia...

26.05. 12:51 Odpowiedziałem drużynie bez fajnej nazwy nr 2 i Pojmanym Wieśniakom 1B. Przy 1A nie widzę deklaracji żadnego działania.

26.05. 19:21 Odpisałem drużynie bez fajnej nazwy nr 2. Pojawiła się konkretna propozycja.
Pojmani Wieśniacy 1B też dostali dwa zdania.

27.05 12:54 Pojmani Wieśniacy 1A dostali trzy zdania.
Pojmani Wieśniacy 1B będą musieli trochę poczekać, bo mamy epicką scenę do rozegrania runda po rundzie.
Drużynie bez fajnej nazwy nr 2 mam nadzieję wyjaśniłem sens poprzedniej odpowiedzi. Jak chcecie negocjować, to krasnoludowie czekają na propozycję.

27.05.2019 20:22 Gdzie mogłem, to odpisałem. Działajcie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline