Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2019, 20:20   #103
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Icarius Zobacz post
Sprecyzuje pytania bo odpowiedzi nic mi nie dały. Czy w walce wręcz mogę cisnąć kolejny ogień militarny w Żuka? Podpalić od Dairinn która stoi obok jak ruch a jako atak rzucić. Czy może nie mogę bo broń miotana ma te same zasady co strzelcka i w zwarciu nie można.

Co do odrywania nóg. Jaki jest stopień trudności i test jest na co? I co oznacza odpowiedź to już kolejna runda. Jest znów Variusa inicjatywa czyli jego pierwszy atak był liczony jak zaskoczenie i teraz ma kolejna turę. Czy może inaczej. Prosiłbym o pełniejsze odpowiedzi.
W walce nie ma czasu na tyle pytań, w szachach może by się znalazł.

Działa Sarmencjusz.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Ja wieczorem wrzucę nie mam teraz dostępu do komputera.
Ok.

Drobna zmiana w logistyce sesji: Raporty z walk nie będą od teraz udostępniane. To tylko backup dla mnie na wypadek gdyby ktoś czuł się pokrzywdzony lub czegoś nie rozumiał. Nie ma sensu żebyście śledzili walkę rzut po rzucie, szczególnie jak nie jesteście oblatani po ACKS jak świńskie ryjki po korycie.

09.06. 20:41 Pojmani Wieśniacy A mogą wreszcie działać. Koboldy wpadły do hali! Zaczyna Livia.

Pojmani Wieśniacy B: Varius z Dairinn uciekł w kierunku schodów. Czekam na Decimusa i Pusiliusza.

Drużyna II czeka już tylko na kolejną scenę. Zaczniemy od wejścia pod kopułę.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 09-06-2019 o 20:39.
Lord Cluttermonkey jest offline