Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2019, 21:51   #196
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Amu

- Oki, na spokojnie, żebyśmy się dobrze zrozumieli co i jak Więc tak...


- Co do składników na mat. wybuchowe itd. to się zgadzam z Tobą. To było załatwione w NC i zostało zapakowane na furgonetkę do ogólnych, drużynowych bagaży. I gdzieś tam to sobie leżało w furgonetce. I pewnie nadal leży. I teraz dochodzimy do przedostatniej tury. Dokładnie o tej: http://lastinn.info/845302-post186.html ([Neuroshima] Czołg! - komenty (Warsztaty II))


Cytat:
- Ogólnie ekipa karawaniarzy zbiera się do wyjścia w dżunglę. Zostanie jej przydzielonych paru przewodników co mają ich zaprowadzić tam gdzie powinno być gniazdo dzikunów. Chciałbym wyraźne deklarki kto co robi i co ze sobą zabiera. Jeśli czegoś nie dopisze, że zabiera no to zostało w osadzie.
- Ta tura kończy się powyższym akapitem. Zwracam uwagę na podkreślenie które zrobiłem teraz. Dla mnie to jasne, że żeby coś mieć na wycieczce w dżungli trzeba zadeklarować, że się to coś zabiera. Inaczej zostaje w osadzie/samochodzie.



- W tymczasie, w Twoim poście sprzed dwóch tur, (O tym: http://lastinn.info/846340-post131.html (THE END[Neuroshima] Czołg! (Warsztaty II)) ) nie widzę nic o pakowaniu jakichś materiałów wybuchowych w całości czy w półproduktach. Nie kojarzę by podobna deklarka przewinęła się w komentach czy innym słowie pisanym które mógłbym po tych dwóch tygodniach sprawdzić. Więc taki zapis dla mnie oznaczał, że Vesna idzie na lekko, bieże minimum do opatrywania ran i nic więcej aby się nie obciążać.


- A tymczasem w Twoim ostatnim poście jest deklaracja o ewentualnym użyciu przez Ves materiałów wybuchowych. A według powyższej rozpiski wszystko mi wskazywało, że nie powinna ich mieć przy sobie bo nic nie było, że je ze sobą zabiera.

- Dlatego wstrzymałem się z postem i zadałem serię pytań do Was obojga bo oba posty budziły moje wątpliwości i pytania. Czekałem na odpowiedzi cały tydzień i żadnych się nie doczekałem. W takim razie uszyłem posta z tego co było. Ale mimo wszystko dałem Wam możliwość "zakupu" potrzebnego sprzętu za PD. Absolutnie nie widziałbym żadnych przeciwksazań abyście mieli te materiały wybuchowe czy budowlane gdyby dwie tury temu było zadeklarowane, że je ze sobą zabieracie w dżunglę. No ale nic takiego nie miało miejsca.

- Jeśli gdzieś było deklarowane poza forum, że Vesna coś bierze to w tak długiej, urlopowej spacji najzwyczajniej w świecie wyleciało mi to z głowy. A twardych literek do sprawdzenia po tak długim czasie nie miałem. Reakcji na moje pytania też nie było. Dlatego sprawa wyszła jak widać. Jeśli komuś coś przyklepałem w jakimś czacie doc czy inaczej to przepraszam ale najzwyczajniej po tak długim czasie po prostu o tym nie pamiętałem.

- Mam nadzieję, że to wyjaśnia dlaczego sprawy w postach mają się tak a nie inaczej. Jeśli są jeszcze jakieś pytania czy wątpliwości to pytać śmiało. Myślę, że jeśli obgadamy sprawę to się w końcu jakoś dogadamy co z tym fantem zrobić
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline