Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2019, 10:59   #150
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Reinhard Zobacz post
Przepraszam, poprawię się z używaniem Dokumentu.
Głupio się przyznać, ale tak dawno nie wstawiałem awatara, że zapomniałem, jak to się robi. Czy mógłbym prosić o pomoc?
Luzik, wstawię Ci awatar w wolnej chwili.

To jak masz czas to rzuć jeszcze okiem na ten Dokument z Party Backstory Generator i podziel się opinią.

Dokument z właściwą sesją podesłałem wczoraj w osobnym pw, możecie już grać.

Konkretnego deadline nie ustawiam, jedynie w moim podpisie będzie widać, kto jeszcze w danej scenie nie podjął się żadnego konkretnego działania. W przypadku kiedy jeden czy dwóch graczy będzie wstrzymywać grę, po prostu będzie stawał się na jakiś czas prowadzonym przeze mnie poplecznikiem pozostałych.

Mapa imperialnego fortu. Obecnie znajdujecie się pod numerem 18. Pozostałe pograniczne forty wyglądają niemal identycznie jak Turos Tem.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 05-11-2019 o 11:38.
Lord Cluttermonkey jest offline