Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2019, 16:46   #152
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Zgubiłem gdzieś tego Doc, wyślesz mi jeszcze raz?
Dodałem Twojej skrzynce uprawnienia do edycji. Pozostałym polecam zrobić tak samo, wtedy bez obaw wrzucę link do Dokumentu do komentarzy i już nikt więcej nie zgubi.

23:55 05.11.2019 Bezsenność, poleciałem więc z odpisem. Jeśli kogoś nie jaraliby zwierzoludzie, jest jakaś alternatywa. A poza tym załączam heksmapę Karla (bo ma biegłość mapping). Będzie też w pierwszym komentarzu. Ogólnie założenie in-game jest takie, że mało kto potrafi z map korzystać. Niedokładna mapa Pogranicz, którą załączałem wcześniej, prezentuje bardziej wiedzę Waszych postaci niż coś, co faktycznie istnieje jako mapa w świecie gry. Karl za to potrafi zrozumieć i sam stworzyć "piktograficzne" mapy, co nie jest wcale taką powszechną umiejętnością w tych starożytnych czasach, dzięki czemu jest tak awesome przydatną postacią... póki żyje. Po śmierci mapa może zniknąć, jeśli przepadnie in-game, więc róbcie często kopie na dysku.

17:16 06.11.2019 Naskrobaliśmy trochę w Dokumencie, gdzie przez my rozumiem głównie z archiwumX. Wygląda na to, że znaleźliście może nie tyle poplecznika, co "partnera biznesowego" do wyprawy na bagna z ogłoszenia. Chyba świątynia Chaosu pogrzebana pod granitową kopułą będzie musiała poczekać na innych śmiałków... Grajcie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 06-11-2019 o 16:50.
Lord Cluttermonkey jest offline