Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2019, 23:45   #178
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
To na dole znanego Wam sznureczka z tłem drużynowym znajdują się już tła fabularne zebrane z Waszych zgłoszeń. Jeśli macie jakieś pomysły jak mogę Wam dodatkowo pomóc na tym etapie, to dajcie znać, bo feedback przyjąłem, Wy mam nadzieję też.

Obiecane statbloczki celem lepszego ogarnięcia kompanów pojawią się niedługo.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Ja jestem za udostępnieniem, rozumiem, że PVP nie jest założeniem tej sesji.
To temat na dłuższą dyskusję, ale w PBF nie mam nic przeciwko, zgodnie z tym jak grał Gygax i spółka. Jedynie bezpodstawny odwet kolejną stworzoną postacią uważam za przegięcie, stąd w FAQ pojawił się zapis:

Cytat:
Czy będzie możliwe PvP?
Tak, ale żeby ograniczyć ryzyko odwetu kolejną postacią, gracz, który przegra w PvP, nie będzie brał dalszego udziału w sesji.
Czyt. warto mieć przyjaciół.

W grze stołowej PvP na poziomie awanturnika chyba nie ma sensu, przy zdobywcy też nie, chociaż już łatwiej mi to sobie wyobrazić. Dopiero na poziomie królów powiedziałbym, że wszystkie chwyty są dozwolone, bo gra i tak jest mniej drużynowa.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Sesja ACKS przy stole bardzo fajna, jeszcze bym pograł sobie
Dzięki, ja też.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 18-11-2019 o 00:10.
Lord Cluttermonkey jest offline