Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2019, 10:11   #180
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Reinhard Zobacz post
Mi bardzo pasuje gra nastawiona na akcję i "opierzanie się" postaci w historię w trakcie przygód, a nie na starcie.
Domyślnie prowadzę w ten sposób, ale w RPG nic nie jest zero-jedynkowe, więc jestem otwarty na propozycje łączące oba podejścia gdzieś pomiędzy.

23:37 18.11.2019 Rozstrzygnąłem do kolejnego działania Lucjusza, któremu nie powiodło się odprawianie ceremonii, i czekam. Kwintus leży śmiertelnie ranny. Goblinów zostało siedem z piętnastu i nie zamierzają Wam prędko ustąpić.

21:18 19.11.2019 Gajusz może już grać swoją scenę w szpitalu.

Lucjusz, co robisz? Czekamy na Ciebie w walce.

Arkusz drużyny - jeszcze nie wszystko uzupełniłem, ale skoro się znacie, to wiecie mniej więcej, jakie macie mocne i słabe strony, itp.

10:39 20.11.2019 Walka, walka i po walce. No, prawie. Komentarz do rozważenia taki jak na Dokumencie.

Cytat:
Przy fighting withdrawal gobliny mogą jeszcze kontratakować, jak ktoś wejdzie z nimi ponownie w zwarcie. Czyli możecie jeszcze zarobić kilka obrażeń. Jak nie macie ciśnienia na wybijanie przeciwników to możemy w tej chwili uznać, że uciekły i zakończyć encountera.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline