Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2019, 14:49   #184
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Jeśli mamy jakąś broń strzelecką, lub została po goblinach, można posłać im kilka pocisków ale do zwarcia bym się nie spieszył. Szczególnie w przydługiej szacie uczonego, bo się jeszcze wywalę w tą trawę z czymś twardym w czaszce.
Po goblinach zostaną z dwie kusze.

Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Proponowałbym też lepiej skoordynować następne akcje. Sorki, że Lucius nie uczestniczył niemal w akcji, ale gdyby MG kulnął mi coś z dobrą siłą, brałbym solidarnie te sznyty razem z wami. Najwyżej co się da, to zaraz Lucius połata.
To nie ja kulałem, tylko generator ze strony wydawcy. Mogę podać namiary jak chcecie złożyć reklamację.

A tak serio to dopóki w statblocku nie macie samych minusów to taką postacią powinno dać się sensownie grać niezależnie od klasy. Dodatnie modyfikatory nie dają tutaj tak wiele. Wojownik z STR 9 dałby radę. Liczy się podejmowanie trafnych wyborów podczas gry. W tym encounterze nie mieliście żadnego przymusu, więc dało się go naprawdę sensownie rozegrać lub w ogóle ominąć.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 20-11-2019 o 15:47.
Lord Cluttermonkey jest offline