Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2019, 19:47   #3
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Invicta Zobacz post
Zgłaszam się. Mam doświadczenie w staroszkolnych RPGach i tym stylu gry rozgrywki, więc raczej nie trzeba będzie nade mną się pochylać.

Poproszę o rzuty.
Poniżej.

Rzut na gp jest poniekąd rzutem na status społeczny sprzed czasu poszukiwania przygód, więc jeśli nie macie 180 gp na początek to proszę bez synów i córek patrycjuszy.

Linki do podręczników dam na pw jak dostanę adres mejlowy. Twój chyba mam z poprzedniej rekrutacji.

Proces tworzenia postaci i wzór KP są w archiwalnej rekrutacji, mogę przekleić tutaj w wolnej chwili jeśli nie uda się znaleźć albo - skoro to warsztaty - możemy postać tworzyć tutaj, by inni mieli żywy przykład.

Your five(5) characters have the following abilities:

Character 1
-----------
Strength: 13
Dexterity: 11
Constitution: 12
Intelligence: 13
Wisdom: 12
Charisma: 14
Gold: 120

Character 2
-----------
Strength: 8
Dexterity: 12
Constitution: 8
Intelligence: 12
Wisdom: 10
Charisma: 6
Gold: 110

Character 3
-----------
Strength: 14
Dexterity: 10
Constitution: 8
Intelligence: 12
Wisdom: 14
Charisma: 12
Gold: 130

Character 4
-----------
Strength: 10
Dexterity: 12
Constitution: 12
Intelligence: 12
Wisdom: 4
Charisma: 13
Gold: 70

Character 5
-----------
Strength: 5
Dexterity: 10
Constitution: 9
Intelligence: 4
Wisdom: 8
Charisma: 8
Gold: 80

 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 22-12-2020 o 09:36.
Lord Cluttermonkey jest offline