Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2019, 21:47   #193
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Moja odpowiedź może się trochę opóźnić. Dzisiaj mieliśmy intensywną sesję stołową, w wyniku której gracze pyrrusowym zwycięstwem zdobyli swoją pierwszą twierdzę i awansowali na piąty lub nawet szósty poziom. Pewnie informacja o tym prędzej czy później przewinie się w świecie gry.

23.11.2019 Gdzie mogłem, to odpowiedziałem. Nowe pomysły na dodatkowe scenki zostawię sobie na deser.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline