Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2019, 16:53   #205
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Ten podział mi się podoba, przyznam się że dużo mniej się wciągnąłem w tą sesję niż w tę co gramy na żywo i mam wrażenie że trochę gęsto na docu.
Gęsto, gęsto.

Ja też, ale dla mnie to bardziej uzupełniające doświadczenie w światotworzeniu niż sesja stołowa. Gry przy stole nie da się Lastinnem zastąpić, ale co tutaj ugramy, to nam rozbuduje piaskownicę o dodatkowe wątki, postacie, itp. O takim zamyśle w sumie pisałem w rekrutacji. Już się pojawiła Genelen, kronikarz, jakieś plotki o Maguriusie.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Może Aureliusz, Olf i Lucjusz w jednej drużynie?
Słaby pomysł, bo w drugiej zostałoby trzech łotrzyków. Może niech już zostanie tak jak jest, trudno.

@archiwumX, Asmodian - wrzucicie scenkę? Podzielcie się jakoś. Wystarczy dodać tagi [ JUSTUJ ] oraz [ INDENT ] i gotowe.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 28-11-2019 o 16:58.
Lord Cluttermonkey jest offline