Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2019, 13:09   #219
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
W sumie ja chyba na razie bym zawiesił udział, trochę mam dużo rzeczy w grudniu na głowie a i tak nie zdążyłem się wciągnać.
Ano. Nasza kampania na żywo się szybko rozkręca i zajmuje coraz więcej czasu. Po kolejnej 6h sesji stołowej muszę przyznać, że pierwotny powód tej sesji poniżej chyba stracił sens, bo już takiego niedosytu RPG nie czuję. Teraz mam za to niedosyt prepu do sesji na żywo.

Zresztą granie na LI wydaje mi się coraz mniej sensowne przy tych wszystkich roll20, discordach, itp. Dużo poświęconego czasu, a funu nieproporcjonalnie mało.

Cytat:
Napisał Clutterbane
jako że pomiędzy weekendami czuję pewien niedosyt prowadzenia i chęć dodatkowego światotworzenia, chciałbym spróbować poprowadzić równolegle sesję przez forum
Dzięki za grę wszystkim. Jeden encounter chociaż udało nam się rozegrać.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline