Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2020, 12:58   #26
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Wszyscy tutaj byli odpowiedzialni za upadek knajpki "Niewidzialny Uniwersytet", ale podawanie gościom kanapek z podłogi to już był szczyt wszystkiego! Dla podkreślenia dramaturgii, rzuciła brudnym garem o podłogę.
– Pomimo iż część z zebranych tutaj z pewnością zasłużyła na śmierć, dobrze jest widzieć, pani, że kiełkuje w tobie współczucie. Czeka nas ciężka bitwa, w której dobrze odżywiony żołnierz może przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
a ty paladynie, strzeż ze swoim żałosnym zadufaniem....jeśli czegoś spróbujesz przeciwko mnie, czeka cię los gorszy od śmierci, znam wiele zaklęć które mogą to zapewnić.
– Mam nadzieję, że ten zdradziecki Czerwony Mag przyłączy się do nas tylko na chwilę. Jestem pewien, że w końcu się pokłócimy... a nastąpi to wcześniej, jeśli on dalej będzie wypluwał z siebie te bluźnierstwa.
 
Ril jest offline