Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2020, 06:59   #22
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hungmung Zobacz post
Dajesz Melkor. 10 minut dziennie, w drodze do pracy, 1-2 linijki przed snem.

Jak za starej, dobrej Wyspy Grozy. Kiedyś trzeba wbić ten 20 lvl w piątce.
Do 20 poziomu to tempo musiałoby być naprawdę solidne i graczy góra 3-4, żeby na każde "co robicie" i każde planowanie nie czekać wiekami... ale na pewno będzie szybciej niż przez forum.

PS Wszystkie grywalne rasy zamiast darkvision mają low-light vision jak według Darker Dungeons. Jedynie superior darkvision (np. drowy) daje jakąś namiastkę podręcznikowego darkvision a zaklęcie light wymaga utrzymania koncentracji, więc... szykujcie pochodnie.

Coś jeszcze z Darker dungeons może się pojawić, ale raczej nie dużo. Nie miałem czasu przejść przez cały .pdf. Jak coś to pytajcie.

Cytat:
For 30 ft around you, you can see in dim light as if it were bright light. You cannot see in darkness.
PS2 Hungmunga i theandrzeja zapraszam do gry (aasimar life cleric acolyte & half-elf bard entertainer), zostają jeszcze z dwa miejsca, docelowo dla jakichś koksów opartych o siłę albo ewentualnie koksa opartego o siłę i jakiegoś zręcznego harcownika? Jak widać drużyna raczej z tych pogodnych, więc typowym nekromantom, oathbreakerom i zabójcom raczej podziękujemy.

Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Znalazłem moje postaci z Doliny Nentir Jak dam radę to stworzę coś pod Słone Bagna, jak nie to po prostu żywcem zerżnę postać stamtąd, tylko pozmieniam szczegóły.

Tak czy inaczej ode mnie pójdzie Fighter, zapewne oparty na Sile. Ktoś musi robić za tanka przy tych wykształciuchach z tyłu

E: Będę miał cza aby usiąść nad tym jutro więc postać pojawi się pewnie jutro wieczorem.
Dajesz.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Hm, zobaczę, może jakiegoś barbarzyńcę zrobię?
Też dajesz. Chyba że z czasem ciężko.

Cytat:
Napisał shewa92 Zobacz post
Potencjalnie zainteresowany
Potencjalnie dajesz.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 17-02-2020 o 09:17.
Lord Cluttermonkey jest offline