Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2020, 14:56   #16
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
E chwileczkę mam dwa koncepty może któryś ci się spodoba próbowałem się oprzeć tej pokusie, bo miałem sporo na głowie, ale już nadrobiłem zaległe odpisy dodatkowo dwie sesje, w którym gram zmierzają do finału (stuk puk żeby nie zapeszyć) więc postanowiłem, że spróbuje. Mam dwa koncepty

1. Interface Zero mam taki stary koncept postaci gdzie sesja skończyła się z winy MG. Postać, DJ który uciekł z komuny Neo hipisów, kiedy zrozumiał, że jego egzystencja jest bezużytecznym hedonizmem. Podobnie jak ludzie, którzy uciekli z religijnych komun nie miał wielu przydanych umiejętności po za znajomością starej muzyki podstawowym wykształceniem oraz odrobiną zdolności programowania, bo miał za zadanie utrzymywać mechanizmy kopuły w całości. Żadna z tych umiejętności nie była jednak na tyle rozwinięta żeby zrównoważyć jego braki w wykształceniu.

Żeby się utrzymać zapisał się do programu LiveVlogChicago takiego skrzyżowania Big Brothera YT i Twitcha zainstalowali mu Chip HR kamery w oczach sprzęt do nagrywania i chip, który zapisuje jego myśli w formie tekstu. Musi być na tyle popularny life stremując swoje życie żeby zdobyć fanów, którzy będą płacili za konto Premium albo oglądali reklamy. Jeżeli spadnie poniżej pewnego progu opłacalności właściciele witryny będą domagać się zwrotu kosztów instalacji sprzętu a tej kasy Andrew Moore nie ma obecnie jest na 168 miejscu dorabia, jako DJ pod pseudonimem technoman oraz sieciarz o ksywie Infoszczur.

Parę miesięcy temu miał swój big break, kiedy przez przypadek wziął udział w strzelanie i pomógł organizatorowi walk ulicznych. Nagrał video, który wybiło go w popularności, jako przypadkowego bohatera niestety ani "uratowany " ani jego współpracownicy z Triady nie byli zachwyceni musiał skasować nagranie.

Generalnie wydarzenia z sesji się na tym skończyły możemy je zupełnie zignorować albo rozpisać mechanicznie że ma w znajomych Solo, Fixera i geja rockmana z którym poszedł na imprezę w ostatnim poście sesji jeżeli chciałbyś poczytać to jest tutaj choć to staroć i trochę cringuje jak widzę moje stare posty http://lastinn.info/archiwum-sesji-z...-ped-masa.html ([IZ] Chłód, pęd, masa.)

Co mi się w tym koncepcje podoba?
- Trzeźwy narkoman, który uciekł od uzależnienia od narkotyków miękkich. Podawali im je za wcześnie, więc miewa problemy ze skupieniem czy pamięcią stara się żyć czysto uciekł z tej komuny neo hippisów, bo miał wrażenie, że jego życie to happines sink, że jest zwierzęciem, które zatraciło człowieczeństwo.

- Do tego konceptu zainspirował mnie artykuł, który kiedyś przeczytałem o tym, jakie problemy mają w dorosłości dzieci wychowane w komunach hipisowskich, np. nie potrafią stawiać granic, miewają problemy ze zrozumieniem intymności czy norm społecznych. Nie radzą sobie zbyt dobrze z przemocą i stresem. Ciekawiło mnie skonfrontowanie tego ze światem IZ.

Drugi koncept, który miałem dotyczył Deadlands nie cierpię westernów, ale sam setting jest dla mnie fascynujący ciekawie byłoby zagrać sierotą pół Indianinem zrodzonym z gwałtu, który nienawidzi broni palnej i próbuje znaleźć kontakt z magią przodków oraz ich kulturą.

Ewentualnie haxter imigrant z Irlandii karciarz i hazardzista. Fascynuje mnie system magii w tym settingu i to, że w pewien sposób w tym systemie rdzenni amerykanie zemścili się na osadnikach.

Mam nadzieje, że coś z tego ci się spodoba sorki, że tyle dni zwlekałem z napisaniem, ale miałem trochę problemów na głowie pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-04-2020 o 14:59.
Brilchan jest offline