Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2020, 09:40   #13
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Cześć i czołem

Czy to znaczy, że sesja jest dużo bardziej czasochłonna niż wspomniane przez Clutterbane w sondzie 10-15 minut dziennie?
Dla mnie na pewno.

Za czasów kiedy grał z nami hen_cerbin trzymał się jeszcze efekt nowości i graliśmy trochę jak szaleni, teraz jest spokojniej.

Status rekrutacji na dzisiaj jest taki, że obecnie jednym miejscem w sesji interesuje się czterech graczy, ale nie dostałem jeszcze żadnej KP, tylko jeden pomysł na postać... i dziesiątki pytań.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 22-05-2020 o 09:55.
Lord Cluttermonkey jest offline