Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2021, 12:12   #119
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Wasze postacie mają tuniki, a może nawet togi jak przystało na obywateli pseudorzymskiego imperium. Zapomnijcie o spodniach... to wynalazek barbarzyńców...

Ważna sprawa, bo znowu edytowałem rekrutację (pewnie żeby znowu Was okroić z HP lub innych bajerów):

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Jak sesja będzie zorganizowana od strony technicznej?

Gramy na Role Gate i tam też piszemy out of character - forumowego wątku komentarzy nie ma i nie będzie. Każda drużyna ma osobną sesję na Role Gate. Kiedy dochodzi do spotkań międzydrużynowych, ja będę pośrednikiem przekazującym wypowiedzi i działania poszczególnych graczy między wątkami. Pisanina wszystkich drużyn jest przeze mnie archiwizowana w tym wątku sesyjnym.
Jak chcecie się pobawić Role Gate to już Wam otworzę sesję - link tutaj, hasło na pw.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 21-01-2021 o 12:32.
Lord Cluttermonkey jest offline