Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2021, 07:43   #2
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
Mapy w dodatku Karak Azgal są niepełne i trzeba je rozwinąć i uzupełnić samemu. Leniwy człowiek jestem, nie ma ktoś przypadkiem już zrobionych map?
W sensie podziemi?

Ja bym albo prowadził "punktowo" (rozrysował sobie zamiast mapy diagram scenek czy lokacji do rozegrania) albo zerżnął z jakiegoś gotowego lochu do D&D i dostosował do WFRP. Trochę tych porzuconych krasnoludzkich twierdz jest. Na przykład Gunderholfen ma dobre dziesięć poziomów i 930 lokacji zawalonych goblinami, orkami, ratfolkami, itp. Prowadziłem dwa pierwsze poziomy i całkiem, całkiem. ZH-01 An Overwhelming Sense of Loss też jest fajne, na pewno dziwniejsze i kreatywniejsze niż Gunderfolfen, co prawda krótsze, ale za to za darmoszkę. Kickstartowany teraz Barrowdeep to kolejny megaloch w stylu Morii.

Albo mapki Dysona brać i zapełniać lub takie jednostronicowe loszki sobie generować.

Z przetłumaczonych na polski publikacji wszystkie Kuźnie Gniewu i podobne można wykorzystać.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 27-05-2021 o 08:15.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem