Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2007, 20:34   #18
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Co do walk 3D, mechaniką łatwo ją odwzorować, gorzej, gdy sobie trzeba wyobrazić. Ja mam tego pecha, że moja przestrzenna wyobraźnia pozwala jeno na wyobrażenie sobie sześcianu. I tyle

Walk w 3D nie zrobi się przecież na planie,a nawet jeśli, to bedzie to tylko uproszczenie (pamiętam mapy systemów w GURPS Space ). Pozostanie chyba opis i wyrażenie modyfikatorem konkretnej pozycji. W przypadku walki lotniczej wiem, jak bym to zrobił, ale okręty podwodne? Tu nie bardzo się znam. Swego czasu miałem prościutką mechanikę do walk lotniczych, gdzie spotkanie dwóch letadeł było rozpisane na kolejne fazy. Nie było to jakoś odkrywcze, ale jak dla mnie przejrzyste i pozwalało planować, kombinować BG, a także ukazać przewagę technologiczną, o ile jeden z kombatantów ją miał.

Czy będziecie umieszczać opisy świata jeszcze? Mocno żem ciekaw, na jakim etapie prac jesteście (chodzi mi o Świat).
Pozdr
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem