Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2021, 07:01   #6
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Obca Zobacz post
Wiesz grałam z toba przez komunikator wielkiej rożnicy w zachowaniu nie widzę.

Zwłaszcza że nadal forma jest "codziennymi odpisami ", wiec forma pisana.
Graliśmy, ale w pierwszej kolejności Ty zrezygnowałaś z sesji, po czym namówiłem Cię do powrotu do gry inną postacią, ale gra nam się i tak niezbyt kleiła, więc nie wiem, czemu teraz widzę Cię w tym wątku taką aktywną szczerze powiedziawszy.

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Ale oczywiście moglibyśmy to nieco ogarnąć (nie wiem, np. nadwyżki czasu inwestować w pogłębianie relacji międzydrużynowych, zamiast popychanie fabuły, albo zwyczajnie byś wbijał tylko w określonych porach na określony czas).
Yup. To sonda tylko zresztą. Której by nie było, gdyby wszystkie sesje PBF się kończyły. A to raczej wyjątek niż reguła.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 01-07-2021 o 07:07.
Lord Cluttermonkey jest offline