Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2021, 10:52   #84
Invicta
 
Invicta's Avatar
 
Reputacja: 1 Invicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał merill Zobacz post
Jakaż obiektywność, gdzie byłeś/byłaś gdy Pip zaczął wywlekanie wątków ad personam? I zarzucania mi wypowiadanie się w temacie bo osobiście nie przepadam za Moderatorami??? Spoko, to też takie typowo polskie. Wybiórcze widzenie.

Bez odbioru - merill
Pipa można zignorować z dwóch powodów:
1) Jego postów zwyczajnie nie da się czytać z powodu nieumiejętności prostego zakomunikowania swojego przekazu bez rozwlekania go na 10 stron A4.
2) W czasach kiedy Zombie swobodnie szalała sobie na forum, jakby było jej własnym podwórkiem, Pip miał podpis "Ratpack". Podobnie zresztą jak reszta jej niekompetetnych, ale wiernych OPów/modów. Od lat gdziekolwiek, gdzie na linii ognia znajduje się Zombie, pojawia się jej obrońca Pip, który rozmydla tematy swoimi bezwartościowymi postami.

@Deszatie
Ja to widzę jednak pewną istotną zmianę, która kłóci się z Twoimi wnioskami. Konflikt z Aschaarem doskonale pamiętam, bo sam brałem w nim udział i doprowadziłem do jego zbanowania. Podobnie jak większość kolejnych wymienionych przez Ciebie konfliktów - tam również byłem aktywny. Wtedy jednak to były konflikty poszczególnych stron - ktoś się obraził na administrację, koledzy przytakiwali, powyzywali się z administracją przy publice, ktoś dostał bana lub odszedł i koniec. Teraz jednak widać, że coraz więcej osób niezwiązanych bezpośrednio z konfliktem, nie reprezentujących jakieś grupy interesów, angażuje się w bezpośredni konflikt z administracją i żąda zmian. No i to wszystko ma miejsce w czasach, kiedy forum dosłownie zdycha na oczach i aktywność jest o kilkadziesiąt procent niższa niż parę lat temu w podobnym okresie.

Oczywiście taktyka administracji jest taka sama jak zawsze. Przemilczeć, przeczekać, rozejdzie się po kościach. Jak znam Kerma, a znam go całkiem dobrze, to pewnie tak właśnie zadecydował w Otchłaniach (pryw. forum moderacji).

Z kolei Bardiel bardzo słusznie zauważył, że:

Cytat:
Są trzy możliwe scenariusze:
1) Witch Slap bezprawnie podała się za admina - należy zbanować Witch Slap.
2) Zombianna włamała się na konto Witch Slap i popełniła błąd, zapomniała się przelogować - ban dla Zombianny.
3) Zombianna i Witch Slap to ta sama osoba - ban dla obu.
Czwarta możliwość to jest wersja administracji, czyli całkowicie nieprofesjonalne wysługiwanie się osobą postronną i nie reprezentującą Obsługę w celu poinformowania poszkodowanego o ich decyzji.

@Hungmung
Weź zignoruj to PW i załóż ponownie sondę. Nie złamiesz regulaminu, bo nie dostałeś żadnego oficjalnego ostrzeżenia od moderacji. Wyraźnie jakiś bug w bazie danych musiał wywalić wątek, co sprytnie wykorzystał pewien user podający się za moda

Cytat:
Napisał Micas Zobacz post
Nie jest.

Dziękuję i życzę miłego wieczoru.
Ja mu wierzę
 

Ostatnio edytowane przez Invicta : 23-08-2021 o 11:04.
Invicta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem