Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2021, 17:18   #112
wooku
 
wooku's Avatar
 
Reputacja: 1 wooku ma wspaniałą reputacjęwooku ma wspaniałą reputacjęwooku ma wspaniałą reputacjęwooku ma wspaniałą reputacjęwooku ma wspaniałą reputacjęwooku ma wspaniałą reputacjęwooku ma wspaniałą reputacjęwooku ma wspaniałą reputacjęwooku ma wspaniałą reputacjęwooku ma wspaniałą reputacjęwooku ma wspaniałą reputację
Jigsaw wiedząc, że nadchodzi ważny i sądny dzień poświęcił czas na zadbanie o wygląd. Był u fryzjera, uwielbiał moment mycia włosów i ten, w którym fryzjer po strzyżeniu czyści taką śmieszną szczotką, czuł się wtedy jak starożytny artefakt odkopywany z precyzją przez archeologa.

Był też u swojego japońskiego krawca, mistrza w swoim fachu, żeby dopasował mu marynarkę, bo strasznie schudł przez ostatnie stresy.

- Konicziła Sensei Jabutyszyje, podszyjecie mi marynarkę?
- Nichuja!
- Czemu?
- Nicinima!

Był też u swojego wuja Geppetto, który poprawił mu luzy w stawach, które rozregulowały mu się od ciągłego jeżdżenia rowerkiem. Tak przygotowany i odświeżony umówił się na sesję fotograficzną.



Zadowolony z efektów i swojego olśniewającego wyglądu oraz spokojny o swój los usiadł cierpliwie czekając na dokończenie dyskusji, w której obiecywał sobie nie brać już więcej udziału, zaskoczony ile trzeba tłumaczyć najprostsze rzeczy, ale licząc, że już reszta wszystko zrozumiała. Niestety logiki w zespole było tyle ile w jego filmach.

Jezus mówił:
Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
- Terminator Jezus mówi, że dzieje się tutaj niezły przekręt i jest w niego zamieszany Post Rezerwujący.
Ten sam Jezus:
Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
- JIGSAW nie argumentuje swoich nominacji. Sprawia to, że JEST PODEJRZANY.

- Ale nie, nasze wspaniałe miasto zagłosuje na mnie, bo to ja kręcę. To prawda, kręcę kółka moim rowerkiem. Ziuuuum.



- Oj upadłem na głowę, chyba dokładnie tak jak nasza pani doktor.

Cytat:
Napisał Imi Zobacz post
A racji nie masz co do króliczki i wyjaśniłam to wcześniej do licha ciężkiego. Próbowałeś sobie to jakoś przekalkulować w tym swoim małym rozumku, o ile go w ogóle masz kukiełko?
Cytat:
Napisał Imi Zobacz post
W momencie Kiedy Kinia wskazała Żółwia nie mogła być mafią, bo skazałaby ich w teorii genialny fortel (polegający na tym że mafia wymienia się z mafia dla zmyłki) na zagładę. Gdyby Żółw był niewinny, to Kinia poszłaby jednego dnia, drugiego Lol i cały ich genialny plan poszedłby do piachu. Dlatego Harley nie miała problemu by "zaufać w ciemno".
- Tylko zamiana ról odbyła się w pierwszej turze, w której nikt nie został zlinczowany. W nocy, kiedy zginął poborca, był idealny moment dla mafii na werbunek jednej z nich, bo właśnie naiwne istotki "ufałoby w ciemno". Jedyne co było pewne, to fakt użycia przez niej karty Podsłuchu, ale taką mogą posiadać i mafiozi i miasto. W scenariuszu gdyby żółw byłby niewinny, o którym mówisz, Kinia poświęcając się dla mafii tak, jak zrobiła to dla miasta, podpuściłaby miasto nie tylko na żółwia, ale też na LOL.

Wytłumaczywszy to zaczął przedrzeźniać Harley cytując jeden z jej poprzednich postów:

Cytat:
Napisał Imi Zobacz post
"Look inside, look inside your tiny mind
now look a bit harder~~"
- Idziemy dalej, na wszystkie pytania, dlaczego nie głosuje na terminatora, któremu albo skończyły się baterię zasilające procesor z wątkami pracującymi nad logiką albo jest z mafii, Harley nie podała żadnej konkretnej odpowiedzi. Jeśli planujesz teraz wyskoczyć z blefem, że jesteś agentem i go podsłuchałaś, to się nie sprawdzi, bo skoro już w drugiej turze na mnie głosowałaś to sprawdziłabyś najpierw mnie.


Spokój, który udzielił mu się na początku, dawno z niego uleciał. Gotowało w nim się, oczy świeciły na czerwono, nie pozostało już nic z pięknej kukiełki z fotografii.



Cytat:
Napisał Imi Zobacz post
- Genialny pomysł, najlepiej od razu linczować w ciemno. A jak nie jedno to drugie! Po cholerę robić cokolwiek poza głosami!
- I tu się mogę zgodzić, rzeczywiście ze mnie prosty glina, z kontrowersyjnymi metodami, nie zaprzeczam, ale lepsza to niż te eseje, po których potrafisz mi nawet przyznać rację, ale głosu nie zmienisz. Dlatego ja wolę stare dobre metody policyjne.

 
wooku jest offline