Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2021, 20:20   #2
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
No nie wiem czy powinnam się zgłaszać do rekrutacji, bo jeszcze znowu będziesz musiał się bujać z wielowątkowością i wyciąganiem na główny plan postaci tła przez co nici będą z normalnej sesji

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że system Kronik jest bardzo fajny (zachęciłam się z własnej woli do przeczytania wszystkich podręczników ze świata - czym sobie niestety coś zaspoilerowałam w sesji ).
Kreowanie postaci było dla mnie fajną zabawą - akurat w solo postać powstała zupełnie losowo, przez rzuty kością. Świetny dla mnie jest motyw z losowaniem wydarzeń z przeszłości postaci (jest ich tym więcej im starsza jest postać i mogą one dawać zarówno plusy jak i minusy). Później miałam dużo zabawy z ubieraniem tego wszystkiego w fabularne ramy.

A Raga to cierpliwy MG, przynajmniej jak dla mnie, a już ponad 4 lata się ze mną buja w solówce - ale pewnie to już syndrom sztokholmski
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline