Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2021, 12:24   #11
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Wiem, że temat można ugryźć z kilku stron. Nie miałem na myśli klasycznego horroru, czy wylewających się flaków. Raczej coś zgoła innego i dopasowanego do długiego czasu na odpis. Żul Zaciemnienie to raczej gra zainspirowana Światem Mroku niż jego część. Pozwala trochę "ufantastycznić" słodko-kwaśną rzeczywistość współczesnych ludzi luźnych. Mam taką teorię, że przy tak długich odpisach dla działania sesji po pierwsze gracze muszą mieć możliwość dialogowania i działania w pewnych ramach (trochę chyba odstrasza na Oddziale Zamkniętym, że niektóre działania mogą być uznane za halucynacje - taka trochę strata czasu z punktu widzenia rzeczywistości gry, choć coś istotnego z punktu widzenia psychiki postaci, bo to były jego prawdziwe wybory) bez MG, a po drugie gra powinna być przystosowana do pewnego stopnia epizodyczności. Czyli taki bardziej serial w starym stylu, gdzie można włączyć dowolny odcinek sezonu i rozumie się co się dzieje.

Zainteresowanie każdym z tych pomysłów jest jednak minimalne patrząc po sondzie i wypowiedziach. Nie było nas zresztą wielu w trylogii Żul Zaciemnienie, a to były udane sesje. Zastanowię się jeszcze nad tym wszystkim.


Tak swoją drogą gdzie te czasy, gdy w sondach rekrutacyjnych głosowało 47 osób (Propozycje Anonima 2015/2016)?
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 17-11-2021 o 19:59.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem