Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2021, 19:04   #146
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
No to mój post jest

Col, Edge ma do dyspozycji MRIa i używaj go roztropnie

Pinn, standardowo wypadałoby poszukać zaginionego członka drużyny, Tiamat, na koniec posta wrzuciłam sugestię w jaki sposób mogą namierzyć jej ciało/komunikator - czyli używając czarów Lyn

Chyba nie mamy podstaw sądzić że coś z naszym zleceniodawcą się stało, więc jeśli o mnie chodzi to przynajmniej Lyn nie będzie się chciała z nim kontaktować. Czyli działamy dalej ze zleceniem.

Odnośnie tego co Lyn znalazła w danych z motelu to chyba najlepiej będzie jak umieścisz to info w swoim poście (proponuję żeby wymiana informacji odbyła się w jakimś zacisznym barze przy sajgonkach ) podobnie jak z tym co wyciągnie Edge od jeńca (którego ostatecznie pewnie się pozbędziemy w ten czy inny sposób...)

EDIT: wysoki jegomość jest w informacjach jakie pozyskała Lyn, także nic Ci się nie pomyliło Pinn
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline