Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2021, 06:41   #126
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Jestem przekonany, że Iron Man użył tych słów po to by zapobiec wylewowi żalów i oburzeń. Jak wszyscy wiemy mafia wzbudza dużo emocji, a tam (w komentarzach) zaczęły pojawiać się głosy silnego oburzenia. Bardzo szanuję Iron Mana za taką postawę, która pozwoliła naszemu głównemu obserwatorowi zachować nieco nerwów. Słowa jego jednak były przypadkowe, bowiem właśnie zostają użyte na szkodę miasta. Bronił mafii? Wolne żarty. Iron Man nawet jeśli był w mafii przed zamianą jak sugerujesz Jarvisie, to teraz jest z miastem.

Wiesz Jarvisie i wielu z was wie, że często stosuję niestandardowe taktyki i nawet jeśli użyję argumentu, który podałeś za "absurdalny":

Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Pisałeś, Gilgameshu, że padłeś ofiarą żarty Jestera. Kim więc Cię to czyni? Masz coś na swoją obronę? Coś lepszego niż tekst "a nie, nie, Jester wcale mnie z Iron Manem nie zamienił, kłamałem" i przekonywanie, że ponieważ kłamałeś to powinniśmy Tobie teraz wierzyć.
(Zaznaczam, że to co powiem teraz jest tylko ćwiczeniem umysłowym, ale zachęcam do wyciągania wniosków):

...to wciąż może być to prawda i to bardzo, bardzo w moim stylu. Jest oczywisty powód dla którego mogłem blefować, że zostałem zamieniony. Skoro nikt się nie przyznał, znaczy że doszło do ciekawej zamiany lub zamianie uległa przynajmniej jedna osoba nieaktywna lub usunięta z gry. W drugim wypadku zyskuje jedną rzecz. Osoba która wie, że została zamieniona może zacząć się burzyć, a to daje nam informacje, której inaczej byśmy nie mieli. To wskazuje na twoją korzyść Jarvisie i doceniam twoją walkę dla dobra miasta, ale argumenty którego użyłeś jest zwyczajnie nietrafiony. Zastanów się nam tym i wy się zastanówcie nim popełnicie błąd. Nie szczujcie miasta na miasto tylko dlatego, że gra niestandardowo.

Jest i inny powód, który zrozumie DOBRY NOS, ale o nim powiem w ostateczności.
 
Rewik jest offline