Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2022, 11:48   #1492
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Spoon załatwił Wam ciuchy do łażenia po kanałach z tego co pamiętam, więc możemy uznać, że to w nich się brudziliście, a teraz zakładacie te wcześniejsze (czyli jak pamiętam Cath jeansy i jakaś kurteczka, tak?).
Tak to ma sens. Spoon szedł w dresach a potem przebiera się w to co już kiedyś ustalili czyli ukochany czarny skórzany płaszcz, czarny jeansy i czarny t-shirt plus dodatki jakie wyczarował Cath.

Wrzucam retrospekcje.

Spoon

Cytat:
Napisał Rot Zobacz post
-I… Cóż… Wolałbym ubrać coś innego niż to w czym widzieli mnie ci ludzie w magazynie, ale może wystarczy, że przefarbowałem włosy. – uśmiechnął się szeroko do Cath.
-Idę o zakład, że ci frajerzy szukają charakterystycznego blondyna w czarnym płaszczu, a nie przeciętnego szatyna w hmn.. no… ciemnym płaszczu. – przeciągnął się i potarł oczy.
- Może da radę popracować nad twoim wizerunkiem - mruknęła Ventrue.
- Co jak co dodatki wiele zmieniają. - Następnie zajrzała do szuflady z szalami Astrid.
Cath
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post

- Wiesz, że będziemy iść kanałami? - krzyknęła przez ścianę do towarzysza a następnie zanurkowała w garderobie Astrid. Zastanawiając się co włożyć tak aby zachować styl, wygodę i przez przypadek nie zniszczyć ulubionego outfitu koleżanki. W końcu postawiła na granatowe adidasy ze słodkimi różowymi wstawkami, wąskie jeansy oraz jedwabną bluzkę koszulową, na którą założyła skórzaną ramoneskę. Następnie dodatki, dyskretne złote kolczyki, pierścionek z brylantem, czerwona szminka i odrobina coco mademoiselle.

Przejrzała się w lustrze, poprawiła fryzurę ściągając włosy w ciasny kok. Była gotowa do wyjścia z domu.
EDIT:
Zedytowałam post teraz ma on więcej sensu.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 02-03-2022 o 12:46.
Rot jest offline